Середа, 28.02.2024, 00:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Професійно-технічне училище №34 смт.Коропець

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 17
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Професія "Касир (в банку); оператор комп'ютерного набору"
Навчальний процес з професії здійснюється згідно навчальних планів та програм розроблених на основі типових, затверджених управлінням освіти і науки ОДА і погоджених з ОНМЦПТО та роботодавцями.Навчальний план і програма розроблені на основі кваліфікаційної характеристики, що відображає вимоги до професії «Конторський службовець; оператор комп’ютерного набору». Кваліфікаційна характеристика складена відповідно до вимог до професії, містить перелік основних знань і умінь. З метою удосконалення практичних вмінь і навичок учні проходять виробничу переддипломну практику в організаціях смт.Коропець, в організаціях Монастирського району, Тернопільської області, а також в Івано-Франківській області. У більшості випадках учні працевлаштовуються по місцю перебування на виробничій практиці після закінчення училища.

В кабінетах, де навчаються учні даної спеціальності розроблені паспорти комплексно-методичного забезпечення. Викладачами професійно-теоретичної і професійно-практичної підготовки та майстрами практичних занять розроблено поурочно-тематичні плани, інструктивно-технологічні картки та роздатковий матеріал по всіх темах.

Згідно тематичного розпису підготовку учнів здійснюють п’ять викладачів спецпредметів, з яких два є одночасно і майстрами виробничого навчання.

Досвідчені викладачі і майстри виробничого навчання добре володіють необхідним запасом знань, вмінь, практичних навичок по спеціальності та працюють над власним удосконаленням професійної освіти шляхом вивчення перспективного досвіду роботи, шляхом самоосвіти, участі в училищній метод комісії та в роботі обласної метод комісії, де діляться і власним досвідом роботи. У березні 2007 року на базі методичної комісії викладачів бухгалтерського обліку (керівник Кроліцька О.М.) проведено засідання обласної секції.

Викладач бухгалтерського обліку Павлів О.М. (Спеціаліст І категорії) провела відкритий урок по спеціальності «Конторський службовець (бухгалтерія); оператор комп’ютерного набору» у 12 групі по темі : «Поняття про активні, пасивні і активно-пасивні рахунки».

З метою підвищення рівня професійної підготовки майбутніх працівників викладачі спец предметів і майстри виробничого навчання значну увагу приділяють підвищенню ролі кваліфікації, професіоналізму та творчих здібностей учнів, орієнтування на формування нової генерації людей, що за своїм рівнем розвитку відповідають умовам інформаційного суспільства. Це допоможе молоді отримати престижну і високооплачувану роботу, сформувати свій власний світогляд, підготувати себе до життя і роботи в інформаційному світі XXI століття.
Категорія: Мої статті | Додав: Sonko (18.02.2013)
Переглядів: 931 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту