Середа, 28.02.2024, 00:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Професійно-технічне училище №34 смт.Коропець

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 17
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Професія "Столяр будівельний; паркетник"
Навчальний процес з професії здійснюється згідно навчальних планів і програм розроблених на основі типових; затверджених управлінням освіти і науки ОДА і погоджених з ОНМЦ та роботодавцями.

Навчальний план і програма розроблені на основі кваліфікаційної характеристики, що відображає вимоги професії. Кваліфікаційна характеристика складена відповідно до тарифно-кваліфікаційного довідника робіт та робочих професій і містить перелік основних знань і умінь столяра. З метою удосконалення практичних навичок учні проходять виробничу практику після І, ІІ курсів навчання та виробничу переддипломну практику на ІІІ курсі.

В кабінетах та майстернях розроблено паспорти комплексно-методичного забезпечення. Викладачі та майстри виробничого навчання мають розроблені поурочно-тематичні плани, інструктивно-технологічні картки та роздатковий матеріал по всіх темах.

Основне навчальне обладнання, устаткування складають : верстаки столярні, ручний деревообробний інструмент. Для проведення механізованої деревообробки із устаткування використовують круглопилковий верстат У-6, фугувальний верстат – СФ6-2; пристрій деревообробний універсальний – ПДУ, токарний верстат, точильний верстат –ЕТШ -1, свердлильний верстат – СВГ -1, також ручний електрифікований інструмент, що складає електролобзик, електрофреза, електросвердло. Всі похідні роботи з деревообробки учні здійснюють на верстатах учнівських, що є наявними у майстерні.

Згідно штатного розпису підготовку учнів по професії «Столяр будівельний; паркетник» здійснюють викладач професійно-теоретичного та професійно-практичної підготовки і два майстри виробничого навчання. Викладач і майстри виробничого навчання мають відповідну професійну освіту.

Досвідчені викладачі і майстри виробничого навчання володіють необхідними навиками, знаннями по спеціальності та постійно працюють над власним вдосконаленням професійної освіти шляхом вивчення перспективного досвіду, шляхом самоосвіти, участі в училищній методичній комісії та в роботі обласної методичної комісії по спеціальності. Викладач та майстри виробничого навчання періодично проходять курси підвищення кваліфікації при Хмельницькому ОНМЦ ПТО.
Навчальні кабінети та майстерні по столярній справі обладнані згідно вимог програм, що дає можливість готувати учнів професії «Столяр будівельний, паркетник». Про якість підготовки учнів даної професії свідчать поетапні атестації та зразки робіт, що демонструють учні на захисті, виставки робіт, які щорічно проводяться в День відкритих дверей в квітні місяці.
Категорія: Мої статті | Додав: Sonko (18.02.2013)
Переглядів: 719 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту